AnimalPak.pl

Paki / Dlaczego "Packs"

Arnold


Jestem profesjonalnym kulturystą od lat 80-tych i widziałem bardzo wiele w tym biznesie. Zarówno dobre, jak i złe rzeczy. Jeśli chodzi o suplementy próbowałem wszystkiego pod słońcem. Pamiętam te pierwsze tabletki wątrobowe, po których się strasznie pierdziało, cuchnące proszki z proteiny białkowej i czasy, w których Cybergenics było na fali. Też to pamiętasz?

„Packs” są dostępne już od jakiegoś czasu. Faktycznie pojawiły się po raz pierwszy w 1983, gdy stworzono Animal Pak. Od tego czasu Animal Pak stał się najpopularniejszym suplementem stosowanym przez mistrzów kulturystyki, w tym wielu byłych zwycięzców zawodów Olympia i trójboistów Olympic. Dlaczego? Ponieważ w ciągu tych dwudziestu lat, od kiedy jest na rynku, Animal Pak po prostu działa. Pamiętam nadal jak wziąłem pierwszy Animal Pak. Człowieku, myślałem, że stosuję to od zawsze.

Właściwy czas jest najważniejszy
Dlaczego to działa? W przeciwieństwie do batonów, RTD, tabletek i kapsułek, paczki pozwalają na połączenie razem wielu różnych składników w taki sposób, że działają i mają sens. Dla przykładu, gdybyś miał połączyć 30 składników w proszku proteinowym lub płynie, wówczas 30 składników zostałoby przyjętych jednocześnie. Nie jest to najlepszy pomysł przy współczesnych składnikach. Niektóre składniki muszą być przyswajane później, w innej części jelit lub ciała. Jeśli wrzucisz je wszystkie na raz do żołądka, to całe ich mnóstwo stracisz.

Dzięki systemowi paczek można łączyć różne składniki w różne typy pigułek, takie jak tabletki, kapsułki lub pigułki żelowe. Można także stosować różne opakowania tabletek i kapsułek, żeby zwiększyć lub zmniejszyć ich rozpuszczalność. Można nawet dodawać składniki do powłok pigułek, żeby zwiększyć ich biologiczną przyswajalność i chronić same składniki. Co jest najważniejsze? Niektóre składniki powinny znaleźć się natychmiast w żołądku, inne powinny dostać się do jelita cienkiego lub nawet dalej. Tylko dzięki stosowaniu systemu paczek z różnymi rodzajami pigułek możesz kontrolować czas. A to jest klucz do dostarczenia składników w odpowiednim momencie.

Mieszanie i dopasowywanie
Ale nie chodzi tylko o „właściwy czas”. Ważne są też „odpowiednie składniki”. Inna prawdziwa zaleta to mieszanie. Teraz możesz zmieszać i dopasować swoje własne pigułki i tabletki. I jeśli wiesz jak, masz potęgę. Wiedza jest Twoją potęgą. Ale jeśli nie masz doktoratu z odżywiania i nie wiesz lub po prostu nie masz czasu, żeby się tego wszystkiego nauczyć, paczki są najlepszym rozwiązaniem.

Każda paczka, zaczynając od Pak a kończąc na M. Stak, zawiera wszystko, czego Ci potrzeba i nic, czego byś nie potrzebował. Zatem zamiast brać kilkanaście różnych pigułek z kilkunastu różnych suplementów i wydawać kupę kasy na różne środki, bierzesz po prostu jedną lub dwie paczki. Chcesz połączyć różne produkty Animal? Nie ma problemu. Produkty Animal zostały stworzone w taki sposób, żeby działały jako system. To łatwe jak ABC.

Wygoda
Czy bierzesz pakiety w domu czy w siłowni, nie ma to znaczenia. Każdy pakiet jest oddzielnie dawkowany w przezroczystych plastikowych woreczkach. Wystarczy wrzucić jedną lub dwie paczki do kieszeni lub torby ze sprzętem. W przebieralni? Otwórz paczkę i wrzucaj. Idziesz do siłowni? Łyknąć paczkę? Łatwizna. Już łatwiej nie można.

Biorąc opakowanie możesz być pewny: każde opakowanie zostało sprawdzone laboratoryjnie. Każde opakowanie zawiera składniki zgodne z etykietą lub lepsze. To jest gwarantowane. Trudno byłoby brać to samo przez 20 lat, gdyby nie było to coś dobrego. I Animal jest najlepszą rzeczą, jaka jest na rynku. Tak wielu zwycięzców Olympia i Olympic nie może się mylić.

Ale nie tylko profesjonalni kulturyści biorą te paczki. Wszyscy je biorą. Faceci, tacy jak na przykład Mike Devine z Westfield, Massachussets, który napisał: „Wziąłem na próbę paczki Animal, bo przeczytałem Twój tekst i Twoje opinie o trenowaniu, że trzeba po prostu zamknąć jadaczkę i to robić, jeśli chce się mieć wyniki. Nadal biorę Animal, ponieważ jestem dumny z bycia zwierzęciem i ponieważ Wasz towar działa.” Dzięki Mike, nie mogłeś tego lepiej wyrazić.